O nás

Sme tím akreditovaných koučov, lektorov a mediátorov s dlhoročnou praxou.

Sme tí, čo idú po vašom boku. Nie sme pred vami, ani za vami. Sme partneri na vašej ceste. Ak sa chcete posunúť ďalej. Ak chcete zmeniť pohľad. Jediná istota, ktorú vám vieme dať je zmena. Jedinú vec, ktorú od vás chceme, je odvaha spolu do toho ísť.

PaedDr. Peter Klečka

PaedDr. Peter Klečka

ICF certifikovaný kouč, lektor s managerskými skúsenosťami, mediator. Ako kouč sa špecializujem na krátkodobé efektívne koučovanie.

Ako kouč: Komunikujem s partnerom. Je to profesionálne vedený rozhovor, za ktorého štruktúru zodpovedám. Spoločne hľadáme a vytvárame nové možnosti pre posun k tomu, čo klient chce. Nehodnotím, nezachraňujem. Som sprievodca na ceste objavovania.

Ako tréner a lektor: Mám za sebou desiatky úspešných tréningov, ktoré aktívne vytváram. Pracujem s obchodníkmi, managermi, s jednotlivcami a tímom. Rozvíjam ich potenciál a spoločne nachádzame cesty ako víťaziť nad konkurenciou a sebou samým.

Profesionálne skúsenosti

  • Od roku 2003 managerská činnosť (vedenie a vývoj tímu )
  • Od roku 2005 pedagogická činnosť (vzdelávanie, soft skills, Leadership)
  • Od roku 2014 aktívny koučink (individuálny, koučovanie tímov. life, business)
  • Od roku 2017 mediácia ( fyzické osoby, mediácia v rámci tímu)
  • Ďalšia odborná činnosť a projekty

Vedenie tréningových projektov v rámci medzinárodných spoločností v Slovenkej a Českej republike. Návrh a realizácia rozvojových programov zameraných predovšetkým na soft skills a tímovú prácu.

Implementácia programov zameraných na osobný rozvoj a zvýšenie výkonnosti jednotlivcov a skupín zamestnancov. Zabezpečenie a facilitácia tímových workshopov.